Wiadomości z Kielc „Życzenia z Kielc”. Młodzi kielczanie nagrali pastorałkę. W klipie wystąpił też prezydent Opublikowano 8 lat temu - 23 grudnia 2018 Autor Redakcja FaktyKielce24.pl fot. YouTube / Dom Kultury Zameczek Z okazji świąt Bożego Narodzenia Dom Kultury Zameczek nagrał pastorałkę „Maleńki Bóg”. W zrealizowanym do niej klipie gościnnie wystąpił również prezydent Kielc Bogdan Wenta. Zdjęcia kręcono w centrum Kielc, m.in. na Rynku i ulicy Sienkiewicza. Nagranie publikujemy poniżej Zobacz też pastorałkę przygotowaną przez Młodzieżowy Dom Kultury >LINK< Tagi:Bogdan WentaDom Kultury ZameczekPolecamyświęta Bożego Narodzenia Popularne artykuły Wiadomości z Kielc1 tydzień temu Polsat: Skandal w Kielcach. Mieszkańcy blokują budowę hospicjum dla dzieci [WIDEO] Fakty z Masłowa2 tygodnie temu Tragiczny wypadek w gminie Masłów: nie żyje rowerzysta Wiadomości z regionu2 tygodnie temu Świętokrzyskie: Kolejne miasto wprowadza bezpłatną komunikację miejską Fakty z Masłowa2 tygodnie temu Mieszkańcy Domaszowic protestują przeciwko budowie krematorium. Obawiają się o rozwój miejscowości Dzieje się2 tygodnie temu Natalia Szroeder, Fukaj i Dżem: poznaj gwiazdy Święta Kielc 2026 Samorząd2 tygodnie temu Kielce planują budowę spalarni odpadów? Wiemy więcej